O nas

mgr Anna Korpęcik

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej.
Diagnosta laboratoryjny, farmaceutka z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowany trycholog.

Połączenie wiedzy i doświadczeń z dziedzin medycyny, farmacji i trychologii daje mi możliwość globalnego spojrzenia na pacjenta i jego problemy z włosami. Pozwala tym samym na stworzenie spersonalizowanej terapii i indywidualne dobranie zabiegów trychologicznych. A tylko synergistyczne działania znacząco zwiększają szanse na zadowalające i trwałe efekty. Które poprawią samoocenę pacjenta i wpłyną korzystnie na jego jakość życia.

Tematyką trychologiczną zaczęłam interesować się wiele lat temu. Chociaż wtedy nie wiedziałam jeszcze o istnieniu takiego terminu jak trychologia. Temat kłopotów z włosami jest mi szczególnie bliski, a ja sama z ich wypadaniem borykam sie już ponad 20 lat. Śmiało mogę powiedzieć, że próbowałam większości dostępnych na rynku środków. Rozpoczynając od wcierek, szamponów, leków poprzez suplementy na zabiegach skończywszy.
Dzięki temu że znam problem „od środka” łatwiej potrafię zrozumieć co czuje osoba tracąca włosy. Oraz rozumiem jej bezsilność i determinację. Wiem jak bardzo problemy z włosami są w stanie wpłynąć na naszą samoocenę.

Masz problem z włosami? Chcesz to zmienić?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami teraz!

Trycho-diagnostyka

mgr Anna Korpęcik
ul. Wyrska 12 b, 43-170 Łaziska Górne

Zadzwoń

600-767-782

Napisz

kontakt@trycho-diagnostyka.pl

Informacje

czynna pon-pt: 8-20, sobota: 9-15
Wygodny parking przed gabinetem