Co nas wyróżnia?

  • wiedza i doświadczenie
  • precyzja i bezpieczeństwo
  • empatia i troska o Twoje dobro
  • spersonalizowana terapia i indywidualny dobór zabiegów

Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Dobieramy leczenie w taki sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Bierzemy pod uwagę, także możliwości finansowe pacjenta.

Terapie opieramy na preparatach ogólnodostępnych, głównie aptecznych, o potwierdzonym składzie, działaniu i skuteczności.

U nas nie dostaniesz „recepty trychologicznej” na kosmetyki warte 1000zł.

Wykonujemy zabiegi mezoterapii tylko w obrębie skóry głowy, przy pomocy produktów co do których mamy 100% pewność działania. Tak wąskie wyspecjalizowanie w tym obszarze zabiegowym oraz duże doświadczenie w zakresie wykonywania iniekcji pozwala nam wykonywać zabiegi precyzyjnie i bezboleśnie. Co bezpośrednio przekłada się na Twój komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu.

W naszym gabinecie kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, dogłębną analizę i poznanie przyczyny problemów z włosami.

Nieodzownym elementem diagnostyki jest także dokładny wywiad, dotyczący: pielęgnacji włosów, sposobu odżywiania, stylu życia pacjenta czy też przyjmowanych leków. Przyczyna problemu może leżeć wewnątrz naszego organizmu (geny, hormony, wiek, choroby przewlekłe np. cukrzyca, borelioza) lub jest spowodowana przez czynniki zewnętrzne. Kolejnym ważnym elementem wizyty jest trichoscopia. Jest to cyfrowa metoda badania włosów przy użyciu mikrokamery. Dzięki temu badaniu widzimy stan skóry głowy, ujścia mieszków włosowych, trzon włosa jak i sam włos w bardzo dużym powiększeniu. Jest to badanie bezbolesne i nieinwazyjne, ale mające dużą wartość diagnostyczną.

Badanie trychologiczne w naszym gabinecie wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości sprzętu, klasy medycznej.
Istnieje około 50 różnych powodów utraty włosów dlatego jakość i dokładność badania trychologicznego oraz dokładny wywiad ma znaczenie w wyborze skutecznej, zindywidualizowanej terapii.

profil głowy kobiety leżący na jej długich włosach

Masz problem z włosami? Chcesz to zmienić?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami teraz!

Trycho-diagnostyka

mgr Anna Korpęcik
ul. Wyrska 12 b, 43-170 Łaziska Górne

Zadzwoń

600-767-782

Napisz

kontakt@trycho-diagnostyka.pl

Informacje

czynna pon-pt: 8-20, sobota: 9-15
Wygodny parking przed gabinetem